PŘÍSTROJOVÁ KOSMETOLOGIE
Kosmetické a léčebné postupy v této oblasti se provádějí pomocí speciálního vybavení. Na základě výsledků diagnostiky pokožky, naše kosmetička vám poradí, jaká péče o pleť je pro vás ta nejvhodnější.

Objednejte se na konzultaci s naší kosmetičkou ZDARMA a obdržíte speciální slevu 10 % na péče o pleť.
Ultrazvukové čištění pleti (40-60 minut)
1500 Kč
Je to velmi šetrné a účinné zbavení pleti nečistot, které se v pleti a pokožce vyskytují. Čištění ultrazvukem odstraňuje staré odumřelé buňky, hloubkově čistí póry a působí rovněž jako prevence před vznikem akné a proti nadměrné tvorbě mazu. K čištění se používá speciální přístroj - ultrazvuková špachtle.
Kombinované čištění pleti (60-120 minut)
2000 Кč
Kombinované čištění se provádí pro mastnou a problematickou pleť a kombinuje v sobě jak ultrazvukové čištění obličeje, tak manuální. Je to jedná z maximálně efektivních a šetrných kosmetických procedur zaměřených na čištění pokožky.
Mezoterapie DermaPen (60 minut)
1500-1800 Kč
Dermapen je mikrojehličkové pero k zesílení sebeobnovení pokožky. Cílem je vpravení účinných kosmetických látek či sér do pleti, vyvolání zvýšené syntézy kolagenu a elastinu s cílem omlazení pleti, sjednocení barevného odstínu kůže, řešení kosmetických problém. Nedochází k poškozování epidermisu, kůže se hojí rychleji a trauma je minimální. Díky rychlým vpichům je bolest minimální. Mikrojehličkování je vhodné pro všechny typy pleti a může být použito i na ošetření křehké pokožky okolí očí a krku.
Mezoterapie Anti-Age (60 minut)
1500-1800 Kč
Během procesu postupu se dosáhne liftingu ( zvedání ) obličeje, zvýšení její měkkosti, hladkosti a elasticity. Přípravek stimuluje syntézu kolagenu, vyplňuje vrásky, bojuje proti stárnutí kůže, zvyšuje její elasticitu a pevnost kvůli regeneraci buněk. Pro tento postup je individuálně navržen aktivní omlazující přípravek (mezokoktejl). Chcete- li dosáhnout maximálního výsledku, doporučujeme absolvovat kurz 6-12 procedur. Doba zotavení je 2-3 dny.
Mezoterapie Anti-Pigment (60 minut)
1500-1800 Kč
Průběh postupů je zaměřen na prevenci fotostarenie, hyperpigmentace, postsolnechnyh a věkových skvrn, post- akné a taky vráskam. Přípravek ( mezokoktel) obsahuje látky, které blokují syntézu melaninu (pigmentu). Chcete-li dosáhnout maximálního výsledku,
doporučujeme absolvovat kurz 6-10 procedur. Doba zotavení 2-3 dny.
Mezoterapie Anti-Kuperóza (60 minut)
1500-1800 Kč
Po průběhu léčby se počet vaskulárních hvězdiček sníží, posiluje a stane se pružnějšími stěnami cév. Kůže se stává pružnější, její regenerační funkce se zlepšuje. Přístroj dermapen pro mezoterapii je efektivní pro opravu problémů v jakékoli oblasti obličeje (křídla nosu).
Chcete-li dosáhnout maximálního výsledku, doporučujeme absolvovat kurz 6-
10 procedur. Doba zotavení 2-3 dny.
Mezoterapie Odstranění jizev (60 minut)
1500-1800 Kč
Mezoterapie mění vlastnosti jizevnaté tkáně, zlepšuje výživu, pomáhá urychlit metabolické procesy v kůži a stimuluje růst nových buněk. Snižuje viditelnost jizev po akné, zlepšuje vzhled jizev po planých neštovicích, zlepšuje vzhled starých jizev a jizev po operacích.
Počet postupů je stanoven pro předběžnou konzultaci. Tento postup může být lokální
nebo jako součást předchozích postupů. Doba zotavení 3 dny. Domácí péče je povinná.
Vlasová mezoterapie (40-60 minut)
1500-1800 Kč
Mezoterapie vlasové pokožky je ošetření, kdy se výživné látky (ve formě „koktejlů" na bázi kyseliny hyaluronové s vitaminy, minerály, koenzymy, aminokyselinami apod.) aplikují přímo do pokožky DERMAPENEM s mikrojehličkami. Tyto látky příznivě ovlivňují vlasové cibulky, zlepšují mikrocirkulaci i kvalitu pokožky na hlavě, mezoterapie pomáhá zamezit vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst a současně je posiluje.
© All Right Reserved.
RYSO servis, s.r.o., IČO: 48108596
Made on
Tilda