BARVENÍ
Pro barvení používáme nejlepší šetrné barvy Wella professionals a organické barvy bez amoniaku OWAY Rolland, které umožňují vlasy pečlivě obarvit, aniž by je poškodily.
Barvení nebo přeliv (2 hodiny)
2500-4500 Kč
Barvení vlasů jejich vlastním odstínem může nejen udělat jejich přirozené zabarvení sytější, ale také zlepšit jejich stav. Nevýrazné přírodní odstíny získávají dodatečnou zář a stávají se sytějšími a mnohotvárnějšími.
Barvení odrostů (1,5-2 hodiny)
od 2100 Kč
Průběžný postup zaměřený na udržení jednotného odstínu vlasů po jejich celé délce. Barva se nanáší na odrostlé a přirozeně zbarvené nebo šedivějící vlasy v oblasti jejich kořenů.
Obnovení blond vlasů (2 hodiny)
od 3500 Kč
Několik měsíců po obarvení ztrácí i ta nejkvalitnější blond barva jas a začíná "žloutnout". Máte-li pocit, že se krásný podtón vymývá a vlasy se stávají jen bílými nebo žlutými, neváhejte se zapsat na přeliv.
Melír (3,5-4 hodiny)
4000-5000 Kč
Melír předpokládá barvení vlasů jednotlivými pramínky až do 40% celkové hmotnosti vlasů, což umožňuje maximálně zachovat sílu a krásu vlasů. Proces melírování spočívá ve smíchání přirozené barvy vlasů s barvou, kterou se plánuje obarvit jednotlivé prameny. Melír dodává vlasům vizuální objem a zdůrazňuje hloubku barev.
Shatush (3,5-4 hodiny)
od 5000 Kč
Dodává vlasům efekt vyblednutých sluncem vlasů, které se krásně kombinují s přirozenou barvou vlasů. Pomocí techniky shatush, můžete opravit předchozí účes, skrýt šedé vlasy nebo jednoduše přidat barvy a udělat účes ještě více působivým.
Balayage (3,5-4 hodiny)
od 5000 Kč
Jedna z nejvíce šetřících technik barvení. Dodává barvě vlasů sytost a hloubku. Vytváří se svislý jemný přechod od přirozené barvy k umělé. Konečky vlasů jsou obarveny o 3-4 odstíny světleji, než je základní barva.
Stahování barvy (3,5 hodin a více)
od 6000 Kč
Tento postup pomůže odstranit neestetické skvrny, pokud se barva na vlasech uchytila nerovnoměrně a prameny vlasů jsou nerovnoměrně obarveny, nebo odstranit nežádoucí odstín získaný v důsledku barvení, případně změnit barvu pramenů a vrátit se k přirozenému odstínu.
Airtouch (4-5 hodin)
od 6000 Kč
Tato technika umožňuje dosáhnout velmi plynulého přechodu barev a dodat účesu hloubku. Barvení metodou airtouch je časově více náročné, je dražší, ale výsledek odpovídá času a úsilí na to vynaložené! Největší výhodou pro použití tohoto obarvení je jeho dlouhý účinek, který trvá nejméně 6 měsíců a někdy až rok.
Cena se muže lišit v závislosti na hustotě, délce vlasů a spotřebě materiálu.
Ceny zahrnují mytí vlasů, vysušení, vyfoukání na brush.
© All Right Reserved.
RYSO servis, s.r.o., IČO: 48108596
Made on
Tilda