PÉČE O VLASY
Dokonce i silně poškozené vlasy, které byly poškozeny barvením nebo působením tepla, lze obnovit, rehabilitovat a vrátit jim zdravý lesk a vitalitu. Naši odborníci pomohou určit program a vybrat nejefektivnější prostředky speciálně pro vaše vlasy.
Péče "REHUB"
(1,5 hodina)
1500-2200 Kč
Program je zaměřen na hloubkovou obnovu poškozených vlasů. Kombinuje komplexní péči o vlasy a pokožku hlavy, což v důsledku „oživuje" vlasy téměř jakéhokoliv stupně poškození. Program má detoxikační účinek a mírný protizánětlivý účinek na pokožku hlavy, podporuje růst zdravých vlasů.
Péče "Repair" od Wella professionals
(1 hodina)
1500 Kč
Určeno pro obnovu narušených a křehkých vlasových vláken. Ideální pro suché, oslabené vlasy, které vyžadují intenzivní výživu. Vlasy opravuje, vyživuje a okamžitě jim poskytuje dlouhodobou ochranu. Výsledek - jemné, odolné, pružnější a poddajnější vlasy. Vlasy plné pohybu a lesku.
Čistící peeling (1,5 hodiny)
1000 Kč
Aktivní čistící peeling s mikrogranulemi z rýžového vosku má skvělý exfoliační a detoxikační účinek na pokožku hlavy. Ideální pro hluboké čištění pokožky hlavy pokud jsou přítomné mastné a suché lupy. Peeling nevysušuje, je obohacený o léčivé oleje a výtažky pro intenzivní péči o pokožku hlavy.
© All Right Reserved.
RYSO servis, s.r.o., IČO: 48108596
Made on
Tilda